Znakomite ćwiczenia na pośladki z Vicky Justiz :) Jeśli masz ochotę na intensywny trening i chcesz, aby Twoje pośladki podniosły się, to bardzo polecamy Ci właśnie te ćwiczenia! :)

Trening z Rebeccą Louise, z którego podobno korzystają nawet same modelki Victoria’s Secret! Warto spróbować :) Szybkie efekty gwarantowane! :)

Kolejna porcja bardzo fajnych ćwiczeń na pośladki i uda od Fitness Blender, które cieszą się dużą popularnością na naszym fanpage’u :) Trening jest dosyć krótki, więc może być świetnym dodatkiem do pozostałych ćwiczeń na pośladki dostępnych na naszej stronie. Mimo, że trwa 6 minut, wywołuje pozytywny efekt „pieczenia” pośladków i jest bardzo skuteczny :)

Jeśli czujesz, że niektóre ćwiczenia nie są dla Ciebie wystarczająco efektywne i Twoje pośladki domagają się czegoś więcej, polecamy Ci ćwiczenia na pośladki i uda z Katriną :) Ten trening powinien zaspokoić Twój niedosyt :) Polecamy! :)

Bardzo efektywne ćwiczenia na pośladki i uda w postaci przysiadów przygotowane przez Fitness Blender, które chwali sobie wiele kobiet :) Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, bardzo polecamy Ci ćwiczenia na pośladki od Fitness Blender :))

Jeśli chcesz mieć pośladki jak Kim Kardashian, polecamy ćwiczenia na pośladki z Rebeccą Louise. Trening trwa 11 minut, jest bardzo wymagający, ale dzięki temu skuteczny i szybko przyniesie Ci pożądane efekty :) Są to również świetne ćwiczenia na uda!

Zapraszamy na ćwiczenia na pośladki z Ewą Chodakowską! Przez niektórych uwielbiana, a przez innych mocno krytykowana, Ewa Chodakowska pokazuje nieco krótsze, bo około 7-minutowe ćwiczenia na pośladki i uda, które sprawią, że nie tylko stracisz trochę zbędnych kalorii, ale też że wyrzeźbisz swoje pośladki i uda :)

Znakomite ćwiczenia na pośladki i uda z Alicią Marie oparte w dużej mierze na przysiadach. W treningu są pokazane między innymi przysiady bułgarskie, które przynoszą szybkie efekty. Trening bardzo skuteczny, polecamy!

Ćwiczenia na pośladki z Mel B cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i jest tak nie bez powodu – dają naprawdę konkretny wycisk. Ćwiczenia na pośladki Mel B sprawią, że będziesz „czuła pośladki” do kilku dni po treningu :)

Zapraszamy na ćwiczenia na pośladki z Natalią Gacką! ;) Natalia Gacka to nie tylko mistrzyni świata, ale również wielokrotna mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym :) Efekty ćwiczeń z Natalią Gacką pojawiają się bardzo szybko i dlatego ćwiczenia z Natalią Gacką zostały bardzo ciepło przyjęte na naszym fanpage’u na Facebooku :) Polecamy!

Kolejna porcja ćwiczeń na pośladki – tym razem przygotowane przez ActiveWoman! :) Trening na pozór krótki – trwa zaledwie 5 minut, ale po jego ukończeniu będziesz wiedziała dlaczego staje się coraz bardziej popularny! :) Z pewnością są to ćwiczenia na pośladki, które przyniosą Ci fajne efekty :) Polecamy! :))